2010 m. rugsėjo 20 d., pirmadienis

Klaipėdiečiai nugalėjo jaunučių žaidynėse

Neįprastai vėlai šiemet vyko jaunučių žaidynių finalinės varžybos. Zonines ir finalines varžybas skyrė net 3 mėnesiai!
Po šį savaitgalį Šiauliuose vykusių finalinių varžybų paaiškėjo, kad geriausiai sportinę formą išlaikyti pavyko Klaipėdos jaunučiams. Klaipėdos pirmoji komanda surinko iš viso 1855,5 taškoir iškovojo užtikrintą pergalę, beveik 400 taškų aplenkusi Kauno pirmąją komandą, o antroji klaipėdiečių ekipa aplenkė net ir pirmąją Šiaulių ir liko penktoje vietoje. Iš viso Lietuvos jaunučių žaidynių lengvosios atletikos varžybose dalyvavo 50 komandų.
Individualioje įskaitoje nugalėtojais tapo šie klaipėdiečiai: Erika Balsytė (100m - 13.14, tr. V.BAronienė), Aidas Pėlikis (800m - 2:05.63, tr. M.Krakys), Dominykas Butkevičius (1500m - 4:19.16, tr. M.Krakys), Emilija Saudargaitė (2000m - 7:19.63, tr. M.Krakys), Diana Curikova (300m barj. bėgimas, 49.68, tr. M.Krakys), Justas Pleskys (rutulio stūmimas - 15.66 m, tr.A.Pleskys, K.Kozlovienė), Simona Dobilaitė (ieties metimas - 39.93, tr. A.Šilauskas), Ronaldas Zabitis (šuolis su kartimi - 3.00, tr. J.Martinkus), Roberta Adomaitytė (disko metimas - 39.38, tr. A.Vilčinskienė, R.Adomaitienė), Ligita Motiejauskaitė (septynkovė - 4038, tr. A.Šilauskas) ir Rokas Spečkauskas (aštunkovė - 4096, tr. A.Šilauskas).